Tisza Work Kft

Partnerünk a Taghleef Industries Kft. világ egyik legnagyobb BOPP, CAST és BoPLA fóliagyártással foglalkozó cégcsoport tagja. Tiszaújvárosi telephelyén a csoporton belül az egyik legkorszerűbb gyártósorokkal rendelkező egység, ugyanakkor Magyarországon egyedüli gyártója a biaxiálisan orientált polipropilén (BOPP) fóliáknak.

Munkavállalóinak száma mintegy: 210 fő. Éves termelése ~ 40.000 tonna. Árbevétele ~ 30 milliárd forint.

A gyártott fóliatípusokat elsősorban élelmiszercsomagoló anyagként értékesíti, illetve címkefóliaként, ragasztószalagként és egyéb csomagolási célokra használják.

Partnerük tiszaújvárosi telephelyére az alábbi munkakörbe keresünk munkavállalókat:

Gépmester

Feladatok:

    • a technológiai, műveleti utasításban szereplő üzemelési paraméterek beállítása, ellenőrzése
    • technológiai, termelési dokumentációk előírás szerinti vezetése
    • berendezések biztonságos működési feltételeinek ellenőrzése, a hiányosságok megszüntetése
    • félkész és késztermék előírás szerinti kezelése , csomagolása
    • termelés során keletkezett hulladék kezelése,
    • berendezések üzemeléséhez szükséges alap és segédanyagok feladása az alapanyag ellátó rendszerbe , a fogyasztás könyvelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum szakmunkás végzettség
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
    • Megszakítás nélküli munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Nehézgépkezelői/Könnyűgépkezelői/Emelőgépkezelői OKJ szakképesítés
    • Targoncavezetői (hatósági ) jogosítvány (vezetőűléses targoncára)
    • Gépkezelői/Targoncavezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

    • cafeteria
    • prémium
    • 13. havi fizetés
    • élet, -és balesetbiztosítás
    • folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés
    • hosszútávú álláslehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3580 Tiszaújváros, Szent István út 6.