4-Mix Kft
Munkatársat keresünk

Gépmester

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

Nagytarcsai édesipari üzemünkbe keresünk csomagoló gépeink működtetéséhez, felügyeletéhez tapasztalattal rendelkező kollégát.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Műszaki végzettség, gyártó berendezéseken szerzett tapasztalat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Nyomdaipari tapasztalat előny, de nem feltétel. TMK gyakorlat.

Amit kínálunk:

Munka végzés: Hétfőtől-Péntekig, 8:16-ig, 1 műszakban, Ipari parkban. Bérezés: 100%-ig bejelentett, megegyezés szerinti bér. Cafeteria: SZÉP kártya. Extrák: Rendezett, tiszta, szép környezet, reggeli és ebédidő, ingyenes kávéfogyasztás, munkaruha melynek tisztításáról cégünk gondoskodik, öltöző és zuhanyzó, nincs túlóra, jó hangulatú csapat, biztos, hosszútávú munkalehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

2142 Nagytarcsa

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!