GÉPMESTER

Lőrinci telephelyünkre, két műszakos munkarendben történő üzemi munkavégzésre keresünk új kollégát.

A kiemelkedő minőségű étrend-kiegészítőket, vitaminkészítményeket fejlesztő és gyártó BioCo Magyarország Kft. új munkatársat keres minőségszemléletű csapatába, gyártási területre.

Főbb feladatai:

  • az üzem fehér részlegén a gyártósorok, termelő gépek üzemeltetése,
  • gépsorok működésének felügyelete,
  • gépek, gépsorok javítása
  • ellenőrzések végzése
  • élelmiszerminőségi előírások betartatása,

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • műszaki beállítottság,
  • informatikai beállítottság
  • gépipari tapasztalat
  • gépek, gépsorok működtetésében szerzett tapasztalat,
  • precíz munkavégzés,
  • rendszerszemléletű gondolkodás,
  • együttműködő, csapatban végzett munkára való nyitottság.

Előnyt jelent:

  • vegyész technikus / élelmiszeripari technikus középfokú végzettség (OKJ)
  • legalább 1 éves gyártási területen szerzett gyógyszeripari vagy élelmiszeripari tapasztalat,

Amit kínálunk:

  • minőségorientált, GMP szemléletű vállalati értékrendszer,
  • stabil, hosszútávú munkahely,
  • versenyképes fizetés.

Állás, munka területe(i):

  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

3021, Lőrinci, Árpád u. 92-100.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.