A British American Tobacco Hungary, a multinacionális cégcsoport hazai leányvállalata pécsi Termelési osztályára keres

Gépmester

pozícióba munkatársakat

    Tovább bővül a pécsi gyár!
    Az idén megnyitott, folyamatos növekedés alatt álló, új generációs terméket gyártó termelési egységünkbe keressük új munkatársainkat.
    Ha szeretnél egy olyan szervezet része lenni, ahol mindig van lehetőség a fejlődésre, ahol számít a véleményed, új kihívásokkal találkozhatsz és valódi multinacionális környezetben dolgoznál, akkor ne habozz!
    Jelentkezz és legyél Te is a BAT pécsi csapatának tagja!

FELADATOK:

  • A hozzá tartozó gépcsoport műszaki állapotának felügyelete
  • Gépek üzemeltetési paramétereinek beállítása, beállítások ellenőrzése
  • Üzemzavarok gyors elhárítása, géphibákra vonatkozó döntések végrehajtása
  • A gépek biztonsági berendezéseinek rendszeres ellenőrzése
  • Segítségnyújtás a gépekhez tartozó adminisztratív teendők elvégzésében
  • Részvétel a gépegységek karbantartási és tisztítási folyamataiban
  • A termékváltásokhoz szükséges gépmódosítások/ beállítások elvégzése
  • Hatékony műszakátadás, információcsere a gépek állapotáról
  • Részvétel a gépcsoport üzemeltetésében, a termék minőség ellenőrzésében és dokumentálásában
  • A munkakörnyezet folyamatos tisztán és rendben tartása
  • Hatékony kommunikáció és együttműködés a munkatársakkal

Amit elvárunk Tőled:

  • Középfokú gépészeti szakirányú végzettség
  • Pontosság, precizitás
  • Csapatjátékos attitűd
  • Együttműködési készség
  • Motiváltság, rugalmasság

Előnyt jelent, ha:

  • A fent sorolt feladatok végzésével kapcsolatos tapasztalattal rendelkezel
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális környezetben tapasztalatszerzési lehetőség
  • Juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Pécs

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését a Jelentkezem gombra kattintva.