Egyedi gépek gyártásával foglalkozó Kecskemét környéki partnerünk saját állományába keresünk gép- vagy szerkezetlakatos kollégákat 1 műszakos munkarendbe.
Amennyiben nem okoz gondot számodra a műszaki rajzok olvasása és szeretnél egy nyugodt, családias hangulatú csapat tagja lenni, jelentkezz és egyeztessünk a részletekről!
A vállalat 15-20 perces autóútra található Kecskeméttől, de tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető.

Géplakatos/Szerkezetlakatos (1 műszak)

Főbb feladatok, munkák:

  • Munkadarabok és alkatrészek gyártása műszaki rajz alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

Partnerünk lelkes, fejlődésre vágyó PÁLYAKEZDŐK és elhivatott, NAGY GYAKORLATTAL RENDELKEZŐ szakemberek jelentkezését is egyaránt fogadja. Csupán két feltételnek kell megfelelned:
  • Szakirányú, lakatos végzettség
  • Műszaki rajz olvasási készség

Amit kínálunk:

A munkádért cserébe Partnerünk a következő juttatásokban részesít a piacképes, tapasztalathoz igazított alapbéren felül:
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • 5S betartásán alapuló bónusz
  • Szakmai tapasztalattól függő bónusz, amely a szakmai ismereteid bővülésével és a vállalatnál töltött évek számával növekedhet
  • Utazási költségek térítése: autó esetén nettó 12 Ft/km vagy a bérlet árának 100%-os térítése
  • Túlóra lehetősége biztosított, munkaidőkeret ellenben nincs, így a túlóráid minden hónap végén elszámolásra kerülnek

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Bács-Kiskun megye