UNITRAK KFT.

Gépkocsivezető

Lengyelországból történő árubeszerzésre azonnali kezdéssel munkatársat keresünk.

    Újpesti telephelyű autóalkatrész nagykereskedésünk Lengyelországból történő árubeszerzésre gépjárművezető munkakörbe munkatársat keres B kategóriás jogosítvánnyal, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • újpesti telephelyünkről történő indulással, állandó lengyelországi címekről történő árubeszerzés kisteherautóval (napi kb.1000 km távolság, minden második nap kell csak dolgozni)
  • árurakodás
  • áruátvétel adminisztrációja

Elvárások:

  • érvényes B kategóriás jogosítvány, 102-es orvosi besorolással
  • minimum 3-5 év gépjárművezetői tapasztalat

Előny, de nem feltétel:

  • idegen nyelv alapfokú ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1043 Budapest, Csányi László utca 32.

Jelentkezés feltétele a fényképes önéletrajz, bérigény megjelölésével.