GOLD DELIKÁT KFT
Gold Delikát Kft. immár 23 éve működik a kereskedelem területén.
Fő tevékenységünk:
-irodai ellátás Bp-en és az agglomerációban élelmiszer és papír- írószer, irodaszer árukörökben
-ajándékkosarakkal nagykereskedelem
Telephely: Bp., XIV., Egressy u.
1,5 t teherbírású Fiat Ducatoval és Peugeot Boxerrel végezzük a kiszállítást.
Munkatársat keresünk

Gépkocsivezető -Sofőr

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    23 éve működő Gold Delikát Kft. felvesz kollégát sofőr-gépkocsivezető munkakörbe.

    Székhely:

    Budapest XIV. kerület, Róna u.

    Gépkocsik telephelye: Bp., XIV. Egressy u. -Posta Járműtelep mellett

    Munkaidő:

    H -P: 06.00 - 07.00 között kezdünk, és 16.00 - 17.00 között végzünk, függően a munkamennyiségtől és a beosztástól.

    2 hetente összesen 3 nap reggel 5.00-5.30 között van a kezdés

    Feladatok:

    - 1,5 t. teherbírású kisteherautóval áru (élelmiszer és papír-írószer) kiszállítás és beszerzés Bp-en és az agglomerációban

    -napi 10-15 cím teljesítése, 1.000 -.1500 kg áru kiszállítása a feladat különböző irodákba, irodaházakba

    -raktárban komissiózás, kézi árurakodás autóra, autóról

    -egyedül van a gépkocsivezetőnk az autón, nincs rakodó

    A jelentkezéssel együtt kérem szépen a munkabér igény megadását is !

    2-3 HÉTRE, 2-3 HÓNAPRA MUNKÁT KERESŐK KÉREM NE JELENTKEZZENEK !

    MI HOSSZÚ TÁVRA KERESÜNK KOLLÉGÁT !

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Amit kérünk:

    -"B" kategóriás jogosítvány

    -megbízhatóság

    -pontos, precíz, önálló munkavégzés

    -munkaszerződés megkötése esetén erkölcsi bizonyítvány

    -hosszú távra keresünk kollégát

    A jelentkezéshez kérjük önéletrajz csatolását !

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    -több éves vezetési gyakorlat

    -város ismeret

    -gyakorlat ilyen jellegű, vagy hasonló munkakörben

Amit kínálunk:

    -hosszútávú munkalehetőség

    -teljes munkaidős bejelentés

    -hétköznapi, nappali munkavégzés

    -azonnali munkakezdés

    -versenyképes, kiszámítható bérezés

    -összetett, változatos munkafeladat

    -családias kis csapat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1148 Budapest, Róna utca 1-3.

fényképes önéletrajz