A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Gépkocsivezető – részmunkaidőben

Feladatok:

  • A Budapesti Medicover klinikák és Pest megyei laborpontok és partnercégek között személygépkocsival való szállítás,
  • Átadás-átvétel dokumentációja.

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely,
  • Hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál,
  • Amortizációs és üzemanyag költségtérítés, autópálya matrica, mobiltelefon.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány, több éves vezetési tapasztalat,
  • Saját személygépjármű,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Terhelhetőség, szolgálatkészség, megbízhatóság.

Munkaidő:

  • Heti 20 órás bejelentett munkaviszony, hétköznapi munkavégzéssel

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Webdesigner

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest/Pest megye

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje a "Jelentkezem" gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.