X.kerületi gyógyszergyárba

gépkocsivezetői

állásra keresünk, normál egy műszakos munkarendbe.

Főbb feladatok:

  • Napi rendszerességgel szállítási feladatok ellátása a minőségbiztosítási előírásoknak, valamint az utasításokban szereplő műveleteknek megfelelően;
  • speciális feladatok ellátása, száraz és hűtött áruk szállítása alkalmanként veszélyes áruk szállítása;
  • az előírt dokumentáció precíz, pontos, naprakész vezetése;
  • az üzemi munkavégzés szabályainak szigorú betartása.

Követelmények, elvárások:

  • Középfokú végzettség megléte
  • Érvényes B,C,E kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya
  • megbízhatóság, fizikai teherbírás;
  • pontos, precíz munkavégzés;
  • hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

Stabil, hosszú távú, bejelentett munkalehetőséget, versenyképes bérezést

  • a családok életét iskolakezdési támogatással támogatjuk,
  • 13.havi fizetés
  • munkatársaink teljesítményét a bér mellett számos juttatással ismerjük el (cafeteria, nyugdíjpénztár, csoportos élet- és balesetbiztosítás, stb..)
  • Hétvégi munkalehetőség 100%-os pótlékkal
  • Fizetés minden hónap 9.-én
  • Vidékieknek jogszabály alapján utazás terítés

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő
Pozíció szintje: munkatárs/beosztott/alkalmazott
Foglalkoztatás időtartama: Határozatlan idejű
Orientáció: Gépkocsivezető
Munkavégzés helye: Budapest
Terület: Budapest

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest