Papír, író- és irodaszer értékesítésével foglalkozó a megalakulása óta kizárólagosan magyar tulajdonban lévő cég keresi leendő munkatársát szegedi telephelyére

GÉPKOCSIVEZETŐ, RAKTÁROS

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Megrendelések kiszállítása
  • Vevői megrendelések összekészítése lista alapján
  • Beérkező áru elpakolása
  • Számlázás
  • Általános adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jó munkahelyi légkör
  • Stabil vállalati környezet

Előnyt jelent:

  • Adott szakterületen szerzett tapasztalat
  • Targonca vezetői jogosítvány
  • Számítógépes ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Ha Ön szívesen lenne egy teljesítményorientált csapat tagja, pontosan dolgozik, valamint csapatban és önállóan is jól teljesít, és úgy érzi, hogy megfelel a fenti elvárásainknak, kérjük, küldje el fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Ön a jelentkezésének elküldésével hozzájárul ahhoz, hogy a Barát Papír Kft.  az álláspályázatával összefüggő személyes adatait – a kiválasztási folyamat során kapcsolattartás céljából, illetve munkaerő-kiválasztási célból – nyilvántartsa és kezelje. Kérjük, hogy jelentkezésének elküldése előtt olvassa el az Általános Adatvédelmi és Adatkezelési Szabályzatot a Barát Papír Kft. weboldalán.