A Budapesti Gazdasági Egyetem Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kara (1054 Budapest, Alkotmány u. 9-11.) munkatársat keres

GÉPKOCSIVEZETŐ/RAKODÓ (KARBANTARTÓ)

munkakör betöltésére.

A munka során az alábbi feladatokat kell ellátni:

  • A napi fuvarterv szerinti szállítások lebonyolítása, pakolási feladattal együtt
  • Adminisztráció (útnyilvántartás vezetése, gépkocsi szervízelése)
  • Dolgozók és hallgatók eseti szállítása vidékre, illetve Székelyudvarhelyre
  • Szállítási szünetekben rakodási, karbantartási munkák elvégzése az V. kerület Alkotmány utcai és Markó utcai épületünkben

A munkakör betöltésének feltétele:

  • középfokú iskolai végzettség (+ szakmunkás bizonyítvány előny)
  • bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Budapesti helyismeret
  • legalább 5 éves vezetési tapasztalat

    Foglalkoztatás: határozatlan idejű, teljes munkaidős közalkalmazotti jogviszony, munkaidő keretben történő foglalkoztatással.
    Próbaidő: 4 hónap

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség, kiváló munkakörnyezet,
  • Jó megközelíthetőség,
  • Juttatások az Egyetem belső szabályzatai alapján, cafeteria, utazási hozzájárulás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Személyszállító, Gépkocsivezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1054 Budapest, Alkotmány utca 9-11.

A jelentkezéseket a nettó bérigény megjelölésével