Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
FTSZV KFT. (FTSZV KFT)

Gépkocsivezető-kezelő

Hirdetés szövege:

    Elvárások

    • C típusú gépjárművezetői engedély
    • PÁV II. igazolás
    • Digitális sofőrkártya
    • GKI igazolvány
    • Terhelhetőség
    • Önállóság
    • Megbízhatóság
    • Csapatmunka

    Előny

    • Építő és anyagmozgató gép kezelője OKJ-s bizonyítvány
    • ezen belül 3628 gépcsoporti vizsga
    • E kategóriás jogosítvány
    • undorkeltő tanfolyam

    Feladatok

    • Nem veszélyes, szennyvíz begyűjtési és gépkezelési munkálatokban való aktív részvétel
    • gépkezelői státusz ellátása
    • Adott szennyvíz begyűjtése, megfelelő ártalmatlanító helyre történő szállítása
    • Ügyfelekkel való helyszíni kapcsolattartás

    Amit nyújtunk

    • Családias környezet
    • Rendezett munkahelyi körülmények
    • Kiszámítható, tervezhető munkarend
    • Korrekt juttatások (alapbér + béren kívüli juttatások + célprémium)
    • Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen az alábbi linkre kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Nagy-Duna sor 2.

Egyéb juttatások: cafeteria

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gépkocsivezető-kezelő
  • Hirdető cég: FTSZV KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Elvárások C típusú gépjárművezetői engedély PÁV II. igazolás Digitális sofőrkártya GKI igazolvány Terhelhetőség Önállóság Megbízhatóság Csapatmunka Előny Építő és anyagmozgató gép kezelője OKJ-s bizonyítvány ezen belül 3628 gépcsoporti vizsga E kategóriás jogosítvány undorkeltő tanfolyam Feladatok Nem veszélyes, szennyvíz begyűjtési és gépkezelési munkálatokban való aktív részvétel gépkezelői státusz ellátása Adott szennyvíz begyűjtése, megfelelő ártalmatlanító helyre történő szállítása Ügyfelekkel való helyszíni kapcsolattartás Amit nyújtunk Családias környezet Rendezett munkahelyi körülmények Kiszámítható, tervezhető munkarend Korrekt juttatások (alapbér + béren kívüli juttatások + célprémium) Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen az alábbi linkre kattintva.
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: cafeteria
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-09