K-P-K TRANSCOOP Kft.
Munkatársat keresünk

Gépkocsivezető

pozícióba.
Cégünk 20 éve meghatározó piaci szereplő az Észak-Nyugat dunántúli nemzetközi fuvarozásban. Magyar tulajdonú családias vállalkozás, stabil megbízói körrel. Fuvarjaink zöme térségünkből Nyugat-Európába irányul. Nem uniózunk, a hétvégék többsége szabad. Igyekszünk figyelembe venni a sofőrkollégák egyedi kéréseit. A munkabéren felül adunk szabadságkompenzációt, és egyéb a fuvarfeladatokhoz kapcsolódó plusz juttatásokat.

Főbb feladatok, munkák:

Szállítmányozással, fuvarozással foglalkozó győri székhelyű cégünk nemzetközi fuvarozásra (nem uniózás) gépjárművezetőt keres hosszú távra, nyerges, ponyvás kamionnal. Saját, fix kamion, nincs pótkocsicsere. Stabil, családias munkahely, versenyképes fizetés. Otthoni telephelyezés megoldható, bejárási támogatást adunk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

C+E kategória, GKI kártya, sofőr kártya, megbízhatóság, pontosság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

2 év gyakorlat.

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés, családbarát környezet, otthoni telephelyezés lehetősége, nagyobb távolság esetén bejárási támogatás. Stabil, hosszú távú munkahely. Fix, rendszeresen szakszervizben karbantartott MAN TGX kamion, nincs pótkocsi csere.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

450.000 - 650.000 Ft

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes önéletrajzát.