Ital Logisztika Kft.
Munkatársat keresünk

Gépkocsivezető

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

3,5 tonna alatti emelőhátfalas Iveco Daily tehergépkocsoval áruszállítás Budapest területén

Az álláshoz tartozó elvárások:

B kategóriás jogosítvány, legalább 2 év tehergépkocsi vezetői tapasztalat.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Tehergépkocsi  és emelőhátfal kezelői vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

Ital Logisztika Kft.  Vecsési  telephelyére keres tehergépkocsi vezetőt 3,5 tonna alatti emelőhátfalas Iveco Daily gépjárművére. Feladat: Budapest területén áruszállítás  Munkaidő: Teljes munkaidő: hétfőtől péntekig 6-14-ig. Próbaidős nettó munkabér 250 000 ft,  a túlórákat külön díjazzuk. Jelentkezni fényképes önéletrajz és elérhetőség megadásával.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

240.000 Ft

Munkavégzés helye:

2220 Vecsés

Fényképes önéletrajz és elérhetőség megadásával.