G.E.B.E. Kft. Belföldi- és Nemzetközi Árufuvarozó Kft.
Bővülő csapatunkba

Gépkocsivezető

munkatársat keresünk.
A G.E.B.E. Kft. az 1997. évben történt megalapítása óta folyamatosan végzi tevékenységét a logisztika területén, azon belül is kiemelt szerepet tölt be a fuvarozás, raktározás és értéknövelő szolgáltatások piacán. Munkavállalóink száma a cégalapítást követően és azóta is növekszik, jelenleg már meghaladja a 180 főt. Cégünk, ennek a fejlődésnek köszönhetően keresi munkavállalóit, akik kedvelik a családias légkört, igényes környezetet, lelkes csapatot, és egy stabil jövőképű, hosszú távú munkalehetőséget kínáló munkahelyen szeretnének dolgozni a következő pozícióban.

Főbb feladatok, munkák:

  • székesfehérvári vagy dunaújvárosi telephelyről induló nemzetközi fuvarfeladatok végrehajtása,
  •  40 tonnás nyerges szerelvénnyel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • „C”+„E” kategóriás jogosítvány,
  • PÁV, GKI vizsga,
  • megbízhatóság,
  • minimum 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • rakományrögzítés ismerete és helyes alkalmazása,
  • problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • elérhető Nettó bér: 450-600 ezer Ft
  • fiatal járműpark, teljes szervi háttér
  • saját kocsigazdás autók
  • GKI igazolvány megszerzése vállalaton belül
  • mozgóbér
  • hűség bónusz minden eltöltött év után
  • munkaruha, céges telefon
  • munkatárs ajánló program
  • itthon töltött hétvégék (havi 1 kint)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Egyéb külföld, Fejér megye

Önéletrajz küldésével