FOGARASI Ép-GéPéSZ Kft (FOGARASI ÉP-GÉPÉSZ KFT.)
A Fogarasi Ép-GéPéSZ Kft. épületgépészettel foglalkozó vállalat, az Ép-Gépész Holding Kft. tagja, mely 25 éve aktív és folyamatosan, töretlenül fejlődik. A cég nagysága ellenére nálunk a légkör családias, segítőkész, és úgy gondoljuk, többek közt ez a fajta mentalitás a sikerünk kulcsa. Gyors növekedésünk, fejlődésünk, terjeszkedésünk és a növekvő ügyfélkör miatt új gépkocsivezető kollégát keresünk, akinek a gondolkodásmódja illeszkedik csapatunkba. Gyors reakcióidő, nagy teherbírás és önálló munkavégzés jellemzi.
A vállalat tulajdonosa 2019-ben elnyerte az „Év Épületgépész Márkaképviselője” címet. Ez a díj is bizonyítja a cég szakértelmét, mellyel biztosítja dolgozói számára a biztos, stabil hátteret és a fejlődési lehetőséget.
Ha szeretnél egy jól szervezett csapat megbecsült tagja lenni, várjuk jelentkezésedet akár pályakezdőként is. Építs nálunk karriert!

Gépkocsivezető

Főbb feladatok, munkák:

    - Áruházakba történő szállítás

    - Áruházainkból, beszállítóinktól történő szállítás
    - Szállítóktól árucikkek átvétele
    - Napi túraútvonal - Nem nagy távolságú, közúti fuvarozás
    - Áruátvétel, áruátadás
    - Raktári feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - "B" kategóriás jogosítvány

    - Legalább 2 éves vezetési gyakorlat
    - Terítőfuvarban szerzett jártasság előnyt jelent, de nem feltétel
    - Önálló munkavégzési képesség, jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - "C" kategóriás jogosítvány
    - GKI igazolvány előnyt jelent, de nem feltétel

Amit kínálunk:

    -Innovatív környezet

    -Piacvezető társaság

    -Stabil háttér

    -Folyamatos fejlődési- és karrier lehetőség

    -Hosszútávú munkalehetőség, kiszámíthatóság

    -Pozitív munkahelyi légkör

    -Segítőkész csapat

    -Versenyképes, 100%-ig bejelentett jövedelem + jutalék

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1195 Budapest, Vas Gereben utca 4.