FERRO-SPED 2000 Kft.

Csatlakozz hozzánk

Gépkocsivezető

pozícióba!

A Ferro-Sped 2000 Kft. munkáját a belföldi és nemzetközi fuvarozás területén szerzett több éves tapasztalat alapozza meg.  Családi vállalkozásként úgy érezzük, hogy a munka csak akkor lehet sikeres, ha a munkatársaink is magunkénak érzik a céget, ezért olyan embereket keresünk, akik jól illeszkednek lelkes és elhivatott csapatunkba.

Főbb feladatok, munkák:

  • Belföldi-és külföldi áruszállítás (építőanyag, vasanyag),
  • Hetezés: hétfő reggeli indulás - pénteki érkezés,
  • Dabasi indulás és érkezés minden esetben.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Érvényes C+E kategóriás jogosítvány
  • GKI kártya megléte
  • Digitális tachográf kezelési ismerete
  • Rendezett, ápolt megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több éves vezetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Családi vállalkozás: közvetlen légkörben végezheted munkádat.
  • Versenyképes bejelentett fizetés: amely befektetett munkával tovább nőhet.
  • Fejlődési lehetőség: megfelelő tapasztalat megszerzésével speciális autóinkat is vezetheted
  • Stabil, megbízható cég: a munkabért mindig időben megkapod, utalva a számládra.
  • Ritkán hétvégézünk: így nem kell hosszú időket távol töltened a családodtól.
  • Modern flotta: 130 saját gépjárművünk van és az átlagos életkoruk 4 év alatt van.
  • Bejárás támogatás
  • Próbaidő után: Cafetéria

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Cafeteria

Munkavégzés helye:

2371 Dabas

Amennyiben szeretnél Te is hozzánk csatlakozni, akkor bátran jelentkezz a lenti gombbal!