Gépkocsivezető (B. kat.)

Nemzetközi közúti személyszállítással és szállítmányozással foglalkozunk, személyre szabott megoldásokkal.  Légy Te az új csapattagunk!

Főbb feladatok, munkák:

  • Személyek szállítása 9 személyes kisbuszokkal belföldi és nemzetközi (európai) útvonalakon
  • Csomagok, alkatrészek szállítása nemzeti és nemzetközi útvonalakon (Európán belül)
  • Csomagok átvétele és átadása
  • Gépjárművek állapotának megőrzése, tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • PÁV II. vizsga
  • Személygépkocsis személyszállító szolgáltató szakvizsga
  • Legalább 2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Kommunikatív, problémamegoldó személyiség
  • Rugalmasság, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Nemzetközi személy- vagy csomagszállításban szerzett tapasztalat
  • Érettségi

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Céges telefon
  • Munkaruha és munkavédelmi ruházat

Extra jóságok:

  • Maximum 3 éves, kifogástalan állapotú gépjárművek
  • Igényes, hangulatos bázis
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Stabil, biztos hátterű vállalat

Elsődleges bázis: Vecsés (Pest megye) – ide kell bejárnod, innen indulnak a fuvarok
Munkavégzés helye: Európa (belföldi és nemzetközi fuvarok)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

A "Jelentkezem" gombra kattintással kérünk csatold magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzod.