IRODA 2OOO Kft.
  • Az Iroda 2000 Kft. 25 éve Miskocon működő, de országos közbeszerzési és egyéb pályázatokat kivitelező belsőépítészeti Cég. Miskolcon a belvárosban működő saját tulajdonú irodával és bemutatóteremmel, saját áruszállító gépkocsikkal rendelkező Cég.

  • Bővülő csapatunkba

    Gépkocsivezető-áruszállító

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      Bútorok helyszínre történő szállítása ,átadása-átvétele , szerelése .

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      B kategóriás jogosítvány, kis tehergépjármű gyakorlott vezetése országos szinten.

      Jó komunikációs képesség,pozitív hozzáállás,tanulási készség és képesség,csapatba való beilleszkedés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Gépkocsivezetésben és áruszállításban szerzett balesetmentes tapasztalat.

      Jó komunikációs képesség,fiatalos ruggalmas hozzáállás, szorgalom és felelősségvállalás.

    Amit kínálunk:

      Bejelentett 8 órás szakmai munkabér. Munkaruha, telefon, 13,14 havi teljes munkabér.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Borsod-Abaúj-Zemplén megye

    Jelentkezni: fényképes önéletrajzzal a jelentkezem gombra kattintva.