Adonyi Vagyonkezelő Kft.

Gépkocsivezető

Az Adonyi Vagyonkezelő  Kft., több mint két évtizede működik sikeresen az építőipari piacon.
Cégünk fő tevékenysége a mélyépítés és földmunka. Víz, gáz és csatorna közmű kiépítése, korszerű munkagépekkel.Budapesti telephellyel rendelkezünk.

Főbb feladatok, munkák:

Nyerges billencs, és nyerges tréler ,esetenként szóló teherautó vezetése. Kizárólag gépjármű vezetőt keresünk!

Az álláshoz tartozó elvárások:

 C és E kategória megléte, több éves gyakorlati használata. Érvényes GKI, sofőrkártya megléte.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Több éves tapasztalat C és E kategóriás gépjárművek vezetésében.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Kizárólag írásban! Kérjük az önéletrajzát csatolja a jelentkezéshez.