A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe

gépkiszolgáló-kezelő - 53649

36301972348

Főbb feladatok, munkák:

  • - élelmiszeripari csomagolóanyagok gyártása (kefíres pohár, margarinos doboz)
  • - csomagolás, újrahasznosításra előkészítés
  • - gyártásközi dokumentáció elkészítése
  • - minőség-ellenőrzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • - alapfokú végzettség
  • - alapfokú számítógépes ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • - pályakezdők és nyugdíj előtt állók is jelentkezhetnek

Amit kínálunk:

  • - 1460 Ft/óra alapórabér,
  • - pótlékokkal együtt kb. bruttó 300.000 forintos havibér
  • - szállás lehetőség

Megbízó profilja:

  • Csomagolóeszköz gyártás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Munkavégzés helye:

Szombathely

Érdeklődni lehet: 36301972348

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773 | Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatala Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857