Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Cigarettafilterek gyártásával foglalkozó partnercégünk munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Gépkezelő

Főbb feladatok, munkák:

  • A cigarettafiltereket gyártó gépek kezelése,
  • Filterek gyártásközi minőségellenőrzése,
  • Termelési dokumentációk készítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Alapfokú számítógépes ismeretek,
  • Gépkezelésben / gépbeállításban szerzett min. 1 éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkába állás,
  • Hosszú távú munkalehetőség - határozatlan idejű szerződés,
  • Versenyképes bérezés;
  • Ingyenes céges buszok a következő településekről: Budapest (XI., XXI., XXII. kerület), Szigetszentmiklós, Szigethalom, Taksony, Dunaharaszti, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Makád, Lórév, Szigetbecse
  • Alapbéren felüli juttatások: műszakpótlékok, cafeteria.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Egyéb infó:

  • Műszakrend: 3 műszakos munkarend

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Trenkwalder Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gépkezelő
  • Hirdető cég: Trenkwalder Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Szigetszentmiklós
  • Feladatok: A cigarettafiltereket gyártó gépek kezelése, Filterek gyártásközi minőségellenőrzése, Termelési dokumentációk készítése.
  • Elvárások: Középfokú végzettség, Alapfokú számítógépes ismeretek, Gépkezelésben / gépbeállításban szerzett min. 1 éves tapasztalat.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1