Teletál Ételfutár Kft (TELETÁL ÉTELFUTÁR KFT.)
  • A Teletál Ételfutár magyar tulajdonú vállalatként 2001 óta szolgáltat az ebédkészítés és házhozszállítás területén. Nyugodtan kijelenthetjük, tisztelve és elismerve a konkurenciát, hogy mára Magyarország meghatározó, piacvezető ételfutár vállalata lettünk.

    A központunk és üzemi konyhánk Dunakeszin van, ez mindössze 10 km-re van Budapest határától.

    Konyhánkon magyaros, illetve speciális, fitness és Update1-es ételek készülnek, amelyeket megrendelőink a hetente megújuló étlapunkból választhatnak ki. Ételeinket a legjobb minőségű alapanyagokból készítjük, magas higiéniai elvárások betartásával. Rendkívül széles választékot kínálunk, áraink piacképesek.

  • Munkatársat keresünk

    Gépkezelő

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • folyamatos kapcsolattartás a külső szervizekkel
      • új gépkezelő kollégák integrálása, betanítása, folyamatos fejlesztése
      • a termékeken használt címkék szerkesztése, nyomtatása
      • ügyviteli feladatok, leltárak, táblázatok szerkesztése, kezelése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • magas szintű MS Office ismeret
      • középfokú végzettség
      • magabiztosság
      • kreativitás
      • magas munkabírás
      • nagyfokú empátia

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • üzemi gépbeállításban szerzett tapasztalat
      • vezetői tapasztalat

    Amit kínálunk:

      • heti 5 napos munkarend, napi 8 órás munkaidő.
      • stabil, jó kereseti lehetőség, jó csapat
      • napi étkezés biztosított
      • céges telefon
      • utazási hozzájárulás

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Gépkezelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2120 Dunakeszi, Sólyom utca

    A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatoljon egy fényképes önéletrajzot, fizetési igény megjelölésével. Köszönjük a bizalmát!