Exact Systems Hungary Kft.

Gépkezelő (Szügy)

munkatársat keres.
A világ egyik vezető autóipari beszállító cégcsoportjának magyarországi leányvállalata, Nógrád megyei csapatának bővítésére

Főbb feladatok, munkák:

  • Termékek munkautasítás szerinti elkészítése
  • Munkavégzésre meghatározott gépek kezelése
  • A selejt azonosítása és kiküszöbölése
  • Munkaterület tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Több műszakos munkarend vállalása (2 illetve 3 műszak)
  • Monotónia tűrés, jó színlátás
  • Kiválasztási folyamaton való megfelelés (próbamunka)
  • Igényes, pontos munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ipari gépek használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Utazási költségtérítés
  • Biztos, stabil hosszútávú munkalehetőség - határozatlan idejű munkaszerződés
  • Fejlődési és tapasztalat szerzési lehetőségek
  • Gyors és kiszámítható felvételi folyamat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2699 Szügy

Jelentkezz csapatunkba és mi mindenben segítünk!