A Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy. Nemzetközi csapatunk közel 56 ország több mint 230 000 munkavállalóját foglalja magába, és a leginnovatívabb megoldásokat nyújtjuk a mobilitás minden területén. Légy te is a Continental csoport tagja, hozzuk mozgásba a jövőt közösen.
A Continental Automotive Hungary Kft. budapesti telephelyén fékrendszerek, komfort- és karosszériaelektronikák, elektronikus menetstabilizáló rendszerek, hibrid meghajtó rendszerek elektronikai vezérlőegységei, alvázelektronika, olajszenzorok gyártása történik.

Gépkezelő (SMT gyártási területre)

    A Continental csapatában felfedezheted, hogy az innováció és a technikai fejlődés hogyan alakítja a jövőt és miként kínál megoldásokat az autóipari fejlesztések kihívásaira.
    Ipar 4.0 mintagyárunkban a legmodernebb technológiákkal dolgozhatsz, ráadásul 2018-ban elnyertük az Év Gyára címet is. Csatlakozz hozzánk Te is!

Gépkezelőként a következő feladataid lesznek:

  • a Rád bízott SMT berendezések kezelése és felügyelete
  • a folyamatos termelés biztosítása
  • visszajelzés az SMT gyártási folyamat kapcsán, hogy az minél gördülékenyebb legyen
  • az SMT- és gépalkatrészek (pl. tekercsek, nyákok) kezelése és tárolása

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT, HA:

  • pörgős vagy és élvezed, ha gyorsan telik az idő
  • szívesen tanulsz meg új dolgokat, szeretnél szakmailag fejlődni
  • fontos számodra, hogy pontos és precíz munkát adj ki a kezedből
  • rendelkezel gyártósori tapasztalattal
  • előnyt jelenthet, ha van SMT gyártásban szerzett tapasztalatod

    Előny, ha találkoztál már az IPC szabvánnyal és vannak ezzel kapcsolatos ismereteid, de vállalatunknál oktatást is biztosítunk erre!

Amit kínálunk:

  • A kezdő minimum havi bruttó bér 350 000 Ft (alapbér + műszakpótlék + jelenléti bónusz)
  • A bér mellett jár havi bruttó 24 400 Ft cafeteria
  • Kiemelt, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz, szakmailag fejlődhetsz
  • Képzéseket, előrelépési lehetőséget biztosítunk
  • Érettségi megléte esetén házon belül elérhető OKJ-s képzési lehetőségünk is van (elektronikai technikus)
  • Dolgozói kedvezmények, pénzdíjazással járó dolgozói ajánlási program
  • Nyári csapatépítés, karácsonyi party
  • 4 műszakos munkavégzés (Műszakok: 5:40-17:50, 17:40-5:50)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.