A Scitec Nutrition üzletágában nemzetközi szinten meghatározó, folyamatosan fejlődő nagyvállalat; Dunakeszire keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba

GÉPKEZELŐ

Feladatok:

  • Automatizált gyógyszeripari, élelmiszeripari, csomagoló gépek kezelése
  • Gépek kiszolgálása alapanyaggal
  • Alapvető beállítási és karbantartási feladatok ellátása
  • A napi gyártási terv teljesítése a technológiai előírások szerint
  • A gyártás ellenőrző lap és a kapcsolódó dokumentumok folyamatos vezetése
  • Címkézési utasítások betartása
  • A gépek, berendezések, eszközök, helyiség tisztítása, a tisztítás dokumentálása az előírásoknak megfelelően

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Fegyelmezettség, pontosság, precizitás
  • Monotónia tűrés
  • Alkalmazkodó készség
  • Együttműködési készség
  • Targonca vezetői jogosítvány előny
  • Gyógyszergyártó vagy élelmiszergyártó tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • 100%-ban bejelentett, versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatás
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Barátságos, támogató légkör
  • Saját termékek vásárlása kedvezményesen
  • Ingyenes dolgozói buszjárat

Egyéb információ az állásról:

  • Dolgozói buszjáratokat biztosítunk
  • az alábbi településeken keresztül:
  • Dunakeszi, Göd, Fót, Újpest,
  • Sződliget, Vác, Deákvár, Mogyoród,
  • Pilis, Albertirsa, Cegléd, Tőrtel.
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig
  • két műszakos műszakrend, 8 óra

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el bérigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

A jelentkezés elküldésével az érintett hozzájárul ahhoz, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatait a Scitec Kft. kezelje. Az Adatvédelmi Tájékoztatónk weboldalunkon érhető el.