Tisztítószereket gyártó, dinamikusan fejlődő nemzetközi cég

Gépkezelő

munkatársat keres

Feladatok:

  • keverőgépek beállítása a technológiai utasításoknak megfelelően
  • a géptípusnak megfelelő töltési technológia alkalmazása
  • receptura alapján az alapanyagok előkészítése, kimérése, majd gépbe adagolása
  • munkaterület folyamatos tisztán tartása
  • a munkafolyamatok befejeztével - átállás, műszakváltás - a gép átmosása

Elvárásaink:

  • több műszakos munkarend vállalása
  • legalább szakmunkás végzettség

Előny:

  • targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil hátérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő cég
  • munkába járás támogatása

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Mártély, Rosmarin utca 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.