Partnercégünk számára keresünk új munkatársat

Gépkezelő operátor

pozícióba.

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • szakiskolai vagy gimnáziumi/középiskolai végzettséged van
  • vállalod a folyamatos műszakot: 3 nap munka, 3 nap szünet (12 órás műszakok, nappal éjszaka váltakozva)

Munkavégzés helye:

Göd

Amit kínálunk:

  • teljesen bejelentett havi alapbér: 170.000 – 210.000 + cafeteria
    + jelenléti prémium
    + negyedéves és éves prémium
  • modern, tiszta munkakörnyezetben dolgozhatsz
  • bejáráshoz ingyenes vállalati buszaink vannak, vagy 10 Ft/km-es üzemanyagtámogatást adunk
  • szálláslehetőségünk is van
  • Személyes interjúk
    - a Gödi gyárban: minden hétfő, kedd és szerda
    - Nyíregyházán: December 11.
    - Pécsett: December 12.

Egyéb információ:

    Buszjáratok:
  • Budapest – Dunakeszi – Göd
  • Kétbodony – Romhány – Szátok – Tereske – Érsekvadkert – Patak – Nagyoroszi – Borsosberény – Rétság – Szendehely – Szendehely Katalinpuszta – Kosd – Göd
  • Gödöllő – Mogyoród – Fót – Veresegyház – Őrbottyán – Vácrátót – Csörög – Sződ – Sződliget – Göd
  • Szob – Zebegény – Nagymaros – Kismaros – Verőce – Vác – Sződliget – Göd
  • Diósjenő – Nógrád – Berkenye – Nőtincs – Felsőpetény – Alsópetény – Keszeg – Penc – Rád
  • Nézsa – Nógrádsáp – Galgaguta – Acsa – Püspökhatvan – Galgagyörk – Galgamácsa – Váckisújfalu – Váchartyán – Csörög – Göd
  • Mátrafüred – Gyöngyös – Göd

Pozíció területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Fényképpel ellátott szakmai önéletrajzodat várjuk a „jelentkezés” gombra kattintva.