Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. A jelentkezőket gyárunk termelési csapatába várjuk, mely elektromos autókba gyárt akkumulátorokat Gödön

GÉPKEZELŐ (Operátor)

Feladatok:

  • automatizált gépek működésének figyelése,
  • működési változások/hibák esetén felettes tájékoztatása,
  • gépek kiszolgálása alapanyagokkal,
  • alapvető beállítási és karbantartási feladatok ellátása,
  • gépek, berendezések, eszközök, helyiség tisztítása az előírásoknak megfelelően.

Elvárások:

  • szakiskolai vagy gimnáziumi/középiskolai végzettség,
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság,
  • nyitottság, pozitív szemlélet, pontosság, monotonitástűrés,
  • többműszakos/Folyamatos munkarend vállalása.

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörnyezet,
  • jelenléti prémium,
  • negyedéves- és éves prémium,
  • cafeteria,
  • szálláslehetőség a munkahely közelében,
  • bejáráshoz ingyenes vállalati busz vagy 10 Ft/km-es üzemanyag-támogatás.

Buszjárat

  • Budapest – Dunakeszi – Göd
  • Kétbodony – Romhány – Szátok – Tereske – Érsekvadkert – Patak – Nagyoroszi – Borsosberény – Rétság – Szendehely – Szendehely Katalinpuszta – Kosd – Göd
  • Gödöllő – Mogyoród – Fót – Veresegyház – Őrbottyán – Vácrátót – Csörög – Sződ – Sződliget – Göd
  • Szob – Zebegény – Nagymaros – Kismaros – Verőce – Vác – Sződliget – Göd

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2131 Göd, Ipartelep hrsz., 6980

Önéletrajzát kérjük, küldje el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.