Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Multinacionális autóipari partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő operátor

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártósoron meghatározott szerelési, gépkezelői feladatok ellátása
  • Gépek rendeltetésszerű használata
  • A termelés folyamatosságának biztosítása
  • Műszakvezető utasításainak betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Alapfokú iskolai végzettség
  • Gyártósori/összeszerelői tapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér
  • Utazás támogatás
  • Jelenléti bónusz
  • Cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

1106 Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Prohumán 2004 Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gépkezelő operátor
  • Hirdető cég: Prohumán 2004 Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Gyártósoron meghatározott szerelési, gépkezelői feladatok ellátása Gépek rendeltetésszerű használata A termelés folyamatosságának biztosítása Műszakvezető utasításainak betartása
  • Elvárások: Alapfokú iskolai végzettség Gyártósori/összeszerelői tapasztalat Több műszakos munkarend vállalása Precíz munkavégzés
  • Elvárt végzettség: Általános iskola
  • Elvárt nyelvismeret: Magyar
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-09-19