Oerlikon Balzers Coating Austria GmbH Magyarországi Fióktelepe

Gépkezelő Operátor

Az Oerlikon Balzers Coating Austria GmbH. – az egyik világvezető vállalat a nanotechnológiai eljáráson alapuló bevonatolás területén. Székesfehérvári üzemünk folyamatos fejlődése és bővülése miatt gépkezelő operátor munkára 2 műszakos munkarendbe munkatársakat keresünk.
VÁRUNK CSAPATUNKBA, HA…
…szeretnél stabil munkahelyet, hosszútávú munkalehetőséget, családias, igényes, csendes, nyugodt, tiszta munkakörnyezetet

Főbb feladatok, munkák:

Bevonatológép kezelése, adagok indítása termelési terv alapján
Bevonatolandó alkatrészek készülékezése
Minőségellenőrzés
Bevonatoláshoz használt készülékek, eszközök karbantartása, tisztítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

2 műszakos munkarend
Középfokú műszaki végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Gépipari, műszaki ismeretek

Amit kínálunk:

Stabil munkahely 70 éves multinacionális háttérrel, hosszú távú munkalehetőség
Átlagon felüli jövedelem
Egyéb juttatások: Cafetéria, év végi bónusz, dolgozói ajánlási program, ötletek jutalmazása
Tiszta, kulturált, csendes munkakörnyezet
A napi 8 óra munkaidő tartalmazza a munkaközi szünetet is
Jó hangulatú, családias légkör, megbecsülés
Fejlődési- és előrelépési lehetőség
Változatos munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Babér utca 6.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük töltse fel magyar nyelvű önéletrajzát.