KINGSPAN KFT

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Gépkezelő/Operátor

A Kingspan jövőbe mutató ötleteivel és kreatív innovációs erejével a hőszigetelt tető- és falrendszerek világszerte vezető gyártója. Termékeink és szolgáltatásaink segítik az építtetőket, tervezőket, építési vállalkozásokat és biztosítókat abban, hogy mindig a legújabb trendnek megfelelő épületeket alkothassanak

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyártósor gépegységeinek üzemeltetése, a manuális munkafolyamatok teljes körű ismerete és aktív gyakorlása
  • A termékekkel szemben állított technológiai és minőségi követelményeknek való megfelelés biztosítása és az előírt adminisztráció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Négy műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet, családias hangulat
  • Hosszútávú stabil lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes bérezés, bejárási támogatás,  havi bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Operátor
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2367 Újhartyán

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.