HUMAN-PROSPECT Kft.
  • Partrnercégünk megbízásból azonnali munkakezdéssel keresünk hosszútávra munkatársakat, akik egy stabil hátérrel rendelkező, műanyag kupakok gyártásával foglalkozó cég székesfehérvári gyárában szeretnének elhelyezkedni.

  • Gépkezelő operátor

    Feladatok:

      • Műanyag fröccsöntő gépek alapanyaggal feltöltése, gépek kezelése, működtetése,
      • vizuális termékellenőrzés,
      • csomagolás, dobozok raklapar helyezése.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • 8 általános iskolai végzettség,
      • folyamatos 12 órás 2 műszakos munkarend vállalása,
      • gyári munkában szerzett tapasztalat,
      • precíz, pontos munkavégzés,
      • jó álló és járó képesség,
      • egészségügyi alkalmasság.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Műanyag fröccsöntésben szerzett tapasztalat
      • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

    Amit kínálunk:

      • kezdő bruttó alapbér 185.000 Ft/hó + bérpótlék átalány (33%) 61.050 Ft/hó, havonta minimum bruttó jövedelem 246.050 Ft/hó
      • önálló munkavégzés és belső gépkezelői vizsgák után bruttó alapbér 221.000 Ft/hó + bérpótlék átalány (33%) 72.930 Ft/hó, havonta minimum bruttó jövedelem 293.930 Ft/hó
      • 2. hónaptól minőségi bónusz: 23.000 Ft/hó
      • selejtbónusz
      • határozatlan idejű munkaszerződés
      • dolgozók megbecsülése
      • útiköltség térítés
      • bruttó: 240.000 Ft éves cafetéria
      • előrelépési lehetőség
      • 13. havi juttatás

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Betanított munka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    8000 Székesfehérvár

    Havi nettó fizetési keret:

    193 838 HUF

    A "Jelentkezem" gombra kattintva, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát. Bővebb információért hívja kollégánkat a 20/3656799-es telefonszámon!