Flextronics International Kft.

Gépkezelő operátor

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • automata gyártósor berendezéseinek, gépsorainak önálló kezelése
    • gépek alapanyaggal való feltöltése
    • alap gépbeállítási, ellenőrzési feladatok elvégzése
    • kisebb problémák, gépállások elhárítása
  • termékváltáskor az átállások elvégzése, a gépek üzemeltetésre kész állapotának ellenőrzése
  • a munkahelyre előírt művelet befejezése után előírt ellenőrzések elvégzése
  • a gépek és a munkakörnyezet tisztán tartása, vonatkozó munkavédelmi és biztonságtechnikai szabályok betartásával
  • a gyártás során használt informatikai rendszerekben történő dokumentálás

Jelentkezz, ha:

  • szakmunkás vagy középiskolai végzettséged van
  • nyitott vagy négy műszakos munkarendben dolgozni
  • megbízhatóan, felelősségteljesen végzed munkádat

Előnyként értékeljük:

  • medical gyártásban szerzett tapasztalatod
  • amennyiben használsz irodai szoftvereket

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • bruttó 195.000 Ft alapbér
  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz
  • professzionális, modern munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Sárvár