Drenik Hungary Kft.
  • Papírgyártó- és feldolgozó, nem dohányzó munkahely.

  • Bővülő csapatunkba

    Gépkezelő/Operátor

    munkatársat keresünk.

    Főbb feladatok, munkák:

      Késztermék gyártásnál a gépsor folyamatos üzemeltetése

      Gép-beállítás, felmerülő problémák elhárításában való részvétel

      Gyártáshoz kapcsolódó dokumentum készítés

      Alapanyag- és segédanyag előkészítése

      Munkaterület és gépsor tisztán tartása

      Minőségügyi- és technológiai követelmények betartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Min. műszaki szakmunkás végzettség

      Logikus gondolkodás

      Önálló munkavégzés

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Gépkezelői- gépbeállítói pozicióban töltött szakmai tapasztalat

      Darukezelői- és targoncavezetői engedély

    Amit kínálunk:

      Versenyképes jövedelem

      Havi rendszerességű béren kívüli juttatás

      Munkába járás támogatása

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Operátor
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    5000 Szolnok, Piroskai út

    Egyéb juttatások:

    étkezési jegy

    Önéletrajz