H-TECH Gépipari Kft. (H-TECH KFT.)
Munkatársat keresünk

Gépkezelő (2 műszakos és éjszakás)

pozícióba.

Feladatok:

    Zuglói telephelyre keresünk váltott két műszakos, illetve állandó éjszakás műszakra CNC esztergályos / CNC gépkezelő munkatársakat.

    Feladatok:

    -CNC eszterga és megmunkálóközpontok kezelése, működtetése,

    -Alkatrészek selejtmentes legyártása,

    -Termékspecifikációk és alkatrészek megelőző ellenőrzésre,

    -Minőségbiztosítási rendszer elveinek szigorú betartása,

    -Munkafolyamatok adminisztrálása,

    -Betanulást követően önálló, pontos munkavégzés,

    -Problémák jelzése az üzemvezető felé,

    -Gép és környezetének tisztán tartása.

    Elvárások:

    -Precíz, pontos munkavégzés,

    -Megbízhatóság,

    -Igényesség, minőségközpontú szemlélet.

    Előny:

    -1-2 éves szakmai gyakorlat,

    -CNC gépkezelői végzettség.

    Amit kínálunk:

    -Jó megközelíthetőség

    -Igényes, kulturált munkakörnyezet,

    -Próbaidő alatt fix bér, próidőt követően alapbér + prémium rendszerű bérezés.

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1144 Budapest, Egyenes utca 6.