Keressük

gépkezelő munkatársainkat!

Akkor vagyunk számodra jó választás,

  • ha hosszú távon gondolkozol, és fontos számodra egy biztos, bejelentett munkahely, ahol megbecsülnek Téged,
  • ha biztonságos és igényes munkakörülmények között szeretnél dolgozni, ahol zuhanyzós öltözőt és egyéni védőfelszerelést biztosítanak számodra,
  • ha versenyképes fizetésre és kafetéria juttatásra vágysz, már a próbaidőd alatt is!
  • ha szívesen vennél részt érdekes csapatépítőkön, szakmai vagy nyelvi képzéseken,
  • A könnyebb bejárás érdekében a KÖKI Terminál és a Telephelyünk között céges busz közlekedik!
  • Örs vezér tértől 15 perc alatt, Rákos vasútállomástól 5 perc alatt elérhetsz minket a 168E busszal.

Feladataid:

  • A feladatod elektromos motorokba és generátorokba kerülő szénkefék gyártása, megmunkálása
  • Mindezt műszaki rajzok alapján, tolómérő segítségével, százados pontossággal, mechanikus gépeken.
  • Ne aggódj, ha az alapok megvannak, minden mást megtanítunk!

Elvárásaink:

  • Dolgoztál már: fúró, maró, csiszoló, köszörű, eszterga, fűrészgépeken.
  • Tudod, hogy telik egy operátor napja és milyen egy termelőüzem tempója!

Előny:

  • Ha tanultad valamelyik területet: asztalos, gépi forgácsoló, géplakatos, szerszámkészítő, mechanikai műszerész, stb.
  • Jól tudsz műszaki rajzot olvasni és ügyes a kezed.
  • Ha azt mondom tolómérő, azt mondod, hogy subler!
  • Rendelkezel korábbi asztalos vagy faipari gépkezelő operátor tapasztalattal.

Amit neked kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és kafetéria juttatás, már a próbaidő alatt is!
  • 100%-ig bejelentett jövedelem
  • Biztonságos munkakörnyezet, egyéni munkaruházat
  • Céges busz a KÖKI termináltól
  • Angol nyelvi képzés
  • Családi napok, tréningek

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Esztergályos, Marós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

X. kerület, Budapest, 1106 Csillagvirág utca 7..

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek