Az olasz Lucart csoport magyarországi leányvállalata. Nyergesújfalun zöld mezős beruházás keretében épült, 12 000 m2-es új üzemében higiénés papírtermékek gyártásával foglalkozik. Főbb terméke a hajtogatott és tekercselt kéztörlők, kis-és nagytekercses toalettpapírok.

Az alábbi pozícióba keresünk új munkatársakat

GÉPKEZELŐ

FELADATOK:

  • Papíripari gépek, berendezések beállítása;
  • Berendezések működésének biztosítása (tekercs felrakása, korrekciók elvégzése, anyagok biztosítása és egyéb szükséges beavatkozások);
  • A technológiai előírások és a kezelési utasítás betartása;
  • Az előírt nyomtatványok vezetése;
  • Részvétel a rábízott gépek tervszerű megelőző karbantartásában (folyamatos, időszakos);
  • A gyártás során felmerülő egyszerűbb hibák elhárítása;
  • Többműszakos munkarend vállalása (2 vagy 3 műszak, 8 óra)

ELVÁRÁSOK:

  • Középfokú végzettség,
  • Műszaki beállítottság,
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség,
  • Jó kommunikáció, terhelhetőség, önálló és csapatmunka, rugalmasság

ELŐNYÖK:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern, folyamatosan növekvő multinacionális környezet,
  • Munkavállaló orientált, nyitott szervezeti kultúra
  • Jelenléti bónusz, teljesítmény prémium
  • Cafateria, vállalati rendezvények
  • Céges buszjárat (Úgy, Tinnye, Piliscsév, Kesztölc, Esztergom-Kertváros, Dorog, Tokod, Tokodaltáró, Tát)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nyergesújfalu, 2536 Iparos utca 1.

Amennyiben érdekli a fenti álláslehetőség kérem küldje el szakmai önéletrajzát