WET WIPE Kft.

A 20 éves, 100%-ban magyar tulajdonú Wet Wipe Kft. Magyarország legnagyobb egyszer használatos impregnált kendőket gyártó cége. A legmagasabb minőségű termékek gyártása az 5000 m2-es automata és robotizált folyamatokat is alkalmazó miskolci gyáregységben történik.

Gépkezelő / karbantartó

Főbb feladatok, munkák:

    - Termelés folyamatosságának biztosítása

    - Meghibásodás esetén javítási és beállítási munkálatok elvégzése

    - Gépek és kiegészítő berendezések üzemkész állapotának fenntartása

    - Az előírt tervszerű és megelőző karbantartások elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Megfelelő, elsősorban műszaki végzettség

    - Termelési tapasztalat

    - Proaktív hozzáállás

    - Esetenként többműszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Kozmetikai és/vagy egészségügyi termékek gyártásában szerzett tapasztalat

    - Elektronikai, villanyszerelő, automatizálási végzettség

    - Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

    - Biztos háttér, versenyképes fizetés

    - Modern és fiatalos munkakörnyezet

    - Családbarát munkahely, családi programok

    - 13. havi fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

3526 Miskolc

A "Jelentkezem" gombra kattintás után csatolja az önéletrajzát.