Az Illés Holding Logistics Zrt. mosonmagyaróvári telephelye az egyik legjelentősebb hazai logisztikai cégcsoport részeként ömlesztett termék vasúti kocsiból közúti járműbe történő átfejtését végzi.
Ha szeretne részt venni dinamikusan fejlődő cégcsoportunk munkájában, kérjük pályázza meg

Gépkezelő-karbantartó munkatárs pozíciónkat!

Feladatok

  • vasúti kocsiból közúti járműbe történő ömlesztett termék zárt rendszeren keresztül történő átfejtése
  • elektromos gépek kezelése, karbantartása
  • számítógépes adatrögzítés
  • az üzemeltetés során felmerülő kisebb hibák elhárítása
  • napi operáció folyamatos üzemben tartása
  • fuvarszervezőkkel történő napi kommunikáció
  • napi készletriport készítése és elküldése
  • heti riportok készítése a vezetés felé, adminisztráció
  • telephelyi munkálatok, karbantartások elvégzésének biztosítása
  • munkavédelmi előírások betartása, betartatása
  • külső és belső munkaterületének tisztántartása

Elvárások:

  • alapfokú végzettség (betanított munka)
  • alapszintű informatikai tudás (Word és Excel)
  • szervezőkészség, problémamegoldás és döntéshozatal képessége
  • rugalmasság

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú, megbízható munkalehetőség
  • versenyképes javadalmazás
  • jó hangulatú, dinamikus háttércsapat

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Mosonmagyaróvár

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudnak! Bérigényüket legyenek kedvesek megjelölni!