IKEA Industry Magyarország Kft.

Csatlakozz hozzánk

Gépkezelő

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • Faipari megmunkáló gépek műszaki paramétereinek beállítása a gyártási igényeknek megfelelően
  • Operátori karbantartások koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Termelő gépek kezelésében szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Mérőeszközök szakszerű használata
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződést
  • Utazási támogatást a kényelmes munkába járáshoz
  • Nálunk a biztonság az első – csoportos balesetbiztosítás minden munkatársunknak
  • Olyan csapatot, akik befogadnak, készségesen betanítanak
  • Előre kiszámítható, tervezhető műszakbeosztást
  • Vezetődtől visszajelzést, hogy miben vagy kiváló, illetve miben fejlődhetsz még
  • Odafigyelést az egészségedre, amit gyümölcsnappal és éves egészségügyi kontrollal támogatunk
  • Pénzjutalmat az ötleteidért és a lojalitásodért

Egyéb információ:
Munkaruhát, munkavédelmi bakancsot biztosítunk. Akár azonnali kezdés, gyors és egyszerű felvételi folyamat.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9400 Sopron, Ipar körút 19.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően ne felejtse el csatolni az önéletrajzát