Odafigyelés. Bátorság. Együttműködés.
Ez értékrendünk három pillére.

A székesfehérvári Hydro Extrusion Hungary Kft. Európa legnagyobb és legmodernebb sajtolt és megmunkált alumínium profilokat előállító üzeme. A legtöbb prémiumkategóriás autóba gyártunk alkatrészeket, és nem csak termelünk, hanem fejlesztünk is. Szintén Székesfehérváron található a vállalatcsoport Extruded Solutions üzletágának globális pénzügyi és informatikai szolgáltató központja (SSC). A norvég Hydro Csoport világelső az alumínium megoldásokban, 40 országban 35.000 alkalmazottat foglalkoztat. Az alumínium a jövő féme.
Ha ambíciózus vagy, szereted a kihívásokat, és szeretnél a székesfehérvári Hydro siker- történetének meghatározó szereplője lenni, akkor várunk csapatunkba!
Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Gépkezelő

A feladatról:

  • Alumínium termékek szállítása, gyártása és csomagolása utasítások alapján.
  • Termeléstámogató feladatok ellátása.
  • Ellenőrző mérések elvégzése és dokumentálása.

Amit várunk:

  • Középfokú műszaki végzettség és
  • 1 év termelési területen szerzett tapasztalat.
  • Három (5+2) és folyamatos (6+2) műszak vállalása.
  • Egészségügyi alkalmasság.
  • Targonca és darus jogosítvány előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Dinamikus karrierépítési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Cafeteria
  • Karácsonyi juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztár lehetősége
  • Egészségbiztosítás
  • Biztonságos munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, 8000 Verseci utca 1-15.

A jelentkezéshez kérjük töltsd fel önéletrajzodat az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva!

8000 Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.