Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Humánia HRS Group Zrt.
Székesfehérvári élelmiszeripari partnerünk számára keresünk munkavállalókat

gépkezelő

pozícióba, az alábbi feltételekkel:

Hirdetés szövege:

    Feladatok:
    • csomagológépek kiszolgálása, kezelése
    • esetenként gépbeállítás
    • higiéniai előírások betartatása
    • kapcsolódó adminisztráció elvégzése
    Elvárások:
    • középfokú végzettség
    • élelmiszeripari vagy gépkezelői tapasztalat
    • ápolt, igényes megjelenés
    • élelmiszeripari végzettség előnyt jelent!
    Amit kínálunk:
    • kiemelt alapbér + mozgóbér
    • cafetéria + étkezési hozzájárulás
    • utazási támogatás
    • igényes, jól felszerelt munkakörnyezet
    • több műszakos munkarend
    • szakmai fejlődési lehetőség
    Munkavégzés helye:
    Székesfehérvár – Fejér megye
    Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a "Jelentkezem" gomb segítségével küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gépkezelő
  • Hirdető cég: Humánia HRS Group Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Feladatok: csomagológépek kiszolgálása, kezelése esetenként gépbeállítás higiéniai előírások betartatása kapcsolódó adminisztráció elvégzéseElvárások: középfokú végzettség élelmiszeripari vagy gépkezelői tapasztalat ápolt, igényes megjelenés élelmiszeripari végzettség előnyt jelent!Amit kínálunk: kiemelt alapbér + mozgóbér cafetéria + étkezési hozzájárulás utazási támogatás igényes, jól felszerelt munkakörnyezet több műszakos munkarend szakmai fejlődési lehetőségMunkavégzés helye:Székesfehérvár – Fejér megyeJelentkezés módja:Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, úgy a "Jelentkezem" gomb segítségével küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1