A Naszály tej Zrt. Magyarország egyik meghatározó tejipari vállalata. Küldetése, hogy termékkínálatán keresztül segítse az egészséges életmódra törekvő, tejet és tejtermékeket naponta fogyasztók széles körét.
Csatlakozzon hozzánk

Gépkezelő

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    Nagy múlttal rendelkező tejtermékeket gyártó partnercégünk, keres munkavállalókat, robotkezelői munkakörbe.

    Feladatok:

    • Csomagoló robotok kezelése, felügyelete és karbantartása

    Munkaidő:

    • Műszakok: Hétfő-Vasárnap 06:00-18:00 vagy 18:00-6:00

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • Elektroműszerész végzettség vagy tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • Pozíció hosszútávon történő vállalása

Amit kínálunk:

    • 100%-ban bejelentett munakhely
    • Próbaidő alatt bruttó 1350 Ft/óra, próbaidő után bruttó 1500 Ft/óra
    • Műszakpótlék 18:00-22:00 között (30%), 22:00-06:00 között (45%)
    • Bruttó 10.000 Ft mozgóbér 3 hónap után, 12 hónap után bruttó 20.000 Ft
    • Utazási költség támogatás
    • Kedvezményes dolgozói vásárlás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2600 Vác, Deákvári fasor 10.

Havi nettó fizetési keret:

210 000 HUF

A jelentkezést követően kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát. Kollégiánk keresni fogják a megadott elérhetőségein.