Cégünk, a dél-koreai Hankook Tire vállalat, a világ 7. legeredményesebb gumiabroncs gyártójaként
innovatív, kiváló minőségű radiál abroncsokat gyárt személygépkocsik, terepjárók, SUV-ok, könnyű tehergépkocsik, buszok és a motorsport számára.
Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

GÉPKEZELŐ

Feladatok:

  • automata/félautomata berendezések kezelése,
  • anyagszállítás, anyagmozgatás,
  • vizuális ellenőrzés.

Elvárások:

  • középfokú végzettség (befejezett szakmunkásképző, szakközépiskola, gimnázium vagy technikum),
  • többműszakos munkarend vállalása,
  • orvosi alkalmasság.

Előnyt jelent:

  • műszaki szakirányú végzettség,
  • termelő cégnél szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • biztos háttér a világ 7. legnagyobb abroncsgyártó vállalatánál,
  • havi bruttó 270 000 Ft átlagkereset (próbaidő után) + juttatások,
  • a törvényi előírtnál 10%-kal magasabb műszakpótlék (40% 18:00 és 6:00 óra között),
  • negyedéves teljesítményösztönző és évvégi bónusz,
  • választható cafeteria elemek, ingyenes napi egyszeri kétfogásos meleg étkezés,
  • ingyenes légkondícionált buszjáratok 60 km-es körzetből (23 buszjárat, 5 megyéből),
  • ingyenes, minden igényt kielégítő szállás, szabadidős és sportolási lehetőségekkel,
  • kedvezményes gumiabroncsvásárlási lehetőség,
  • ingyenes szakmai és nyelvi képzések.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rácalmás/Dunaújváros

Magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje el a “Jelentkezem” gomb megnyomásával.