Freudenberg Tömítés Ipari Kft.

Lajosmizsei vállalatunk folyamatos fejlesztésen megy keresztül, így biztosítva a stabil és hosszú távú munkalehetőséget. Kiváló vezetőinknek és a közösen formált vállalati kultúrának köszönhetően munkatársaink családias légkörben, biztonságos, rendezett körülmények között végzik munkájukat.

Gépkezelő

Főbb feladatok, munkák:

    • gumitömítéseket gyártó gépek kezelése, gyártási utasítások betartása
    • gyártáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése
    • részben minőségellenőrzési feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - gyártási tapasztalat (előny: fröccsüzemi, esetleg fémmegmunkálási)

    - fegyelmezett, gondos munkavégzés

    - 3 műszakos munkavégzés vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - mechatronikai, gépbeállítói ismeretek

Amit kínálunk:

    Gépkezelőként mentor segítségével alaposan megtanulhatja az alap munkafolyamatokat, majd továbbképződve bővítheti tudását. Számunkra fontos a munkavállalói egészség és közösségi élet, ennek érdekében rendszeresen teszünk. Pusztavacs-Táborfalva, Tass-Kunszentmiklós irányából ingyenes vállalati buszokkal szállítjuk munkavállalóinkat.

    Juttatások: versenyképes alapbér+teljesítmény alapú prémium, jelenléti prémium, cafeteria.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6050 Lajosmizse

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, cafeteria, szakmai tréningek

Legyen kedves szakmai önéletrajzot csatolni jelentkezéséhez.