GÉPKEZELŐ

Gyere hozzánk Gépkezelőnek, ha érdekel a sörgyártás és egy biztos hátterű, családias, fejlett technológiával rendelkező vállalatnál szeretnél dolgozni! A szükséges védőfelszerelést, munkaruhát, munkavédelmi eszközöket és a biztonságos munkakörnyezetet biztosítjuk a jelenlegi helyzetben is!

Főbb feladatok

  • Fejtő (csomagoló) gépsorok üzemeltetése, a gépek kiszolgálása, kezelése
  • Tisztítások, takarítások elvégzése az érvényben lévő szabályozás alapján
  • Folyamatellenőrzés és annak dokumentálása
  • Termeléshez köthető adminisztratív feladatok ellátása
  • Autonóm karbantartások (kenés, tisztítás, állapotvizsgálat) elvégzése

Munkakör betöltésének feltételei

  • Legalább 1-2 éves gépkezelő tapasztalat
  • Heti 3-5 munkanap vállalása 12 órás műszakokban, mely rugalmasságot igényel
  • Legalább alapfokú végzettség, középfokú végzettség előnyt jelent
  • Számítógép ismeret, műszaki érzék
  • Pontosság, precizitás
  • Pro-aktivitás: nyitottak vagyunk a javaslataidra
  • Felelősségteljes munkavégzés

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk

  • Béredet minden hónap első munkanapján megkapod
  • Alapbéred mellé Cafeteriát és műszakpótlékot adunk
  • Hosszútávú munkahelyet biztosítunk számodra, a családias légkör és a jó hangulat mellett, miközben olyan márkákkal dolgozhatsz, melyeket az egész ország szeret
  • Ha vidékről érkezel, szállást is tudunk biztosítani
  • A szükséges védőfelszerelést, munkaruhát, munkavédelmi eszközöket és a biztonságos munkakörnyezetet biztosítjuk a jelenlegi helyzetben is
  • Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás teljes folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl.: videóinterjú)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.