A thyssenkrupp konszern 156 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 43 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás, a liftgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Gépkezelő - Debrecen

thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.,

Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél már a kezdetektől egy debreceni sikertörténet részese lenni! 2017 májusában, 100 ezer négyzetméteren új gyáregység építését kezdtük meg, ahol a más európai, ázsiai, valamint észak- és dél-amerikai gyárainkhoz hasonlóan rugók és stabilizátorok gyártását indítjuk el hamarosan. A tervek szerint évente több mint 6 millió csavarrugót és stabilizátort szállítunk majd neves autógyártók részére. Légy te is részese a jövő autóipari fejlesztéseinek!

Feladatok:

  • A gépek utasítás szerinti felszerelése, felkészítése a termelésre, működésük biztosítása
  • Dokumentáció szerinti minőség-ellenőrzés
  • Prototípus és termékgyártás rajz szerint
  • Berendezések karbantartása az előírásoknak megfelelően, alkatrész-beszerzési javaslat
  • Üzemzavarok felismerése, kezdeményezés azok kiküszöbölésére
  • Gép-meghibásodás jelentése
  • Termelés monitorozása és a műszak-specifikus legfontosabb adatok dokumentálása
  • Új munkatársak betanítása
  • Munkavédelmi előírások betartása
  • Karbantartási, tisztítási előírások, valamint a szállítási előírások betartása
  • Műszakvezető támogatása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 éves fémmegmunkálás terén szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői vagy emelőgép kezelői engedély előnyt jelent
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Személyiség:

  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Ajánlatunk:

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Várjuk jelentkezésed, ha fontos számodra a német vállalati kultúrára jellemző, kiszámítható, stabil munkahelyi háttér és szakmailag is szeretnél előre lépni. Nálunk az érdekes feladatok mellett jó hangulatban és nemzetközi környezetben bontakoztathatod ki tehetségedet. Vállalatunk dinamikusan növekszik és lehetőséget kínál arra, hogy megismerkedj az autóipar legújabb fejlesztéseivel és megoldásaival. Küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva, hogy téged is új munkatársaink között köszönthessünk új debreceni gyárunkban!

CSATLAKOZZ HOZZÁNK, ÉS VEZESD KARRIERED ÚJ UTAKRA!

Nagyra értékeljük a sokszínűséget, így minden jelentkezőt üdvözlünk nemre, nemzetiségre, etnikai és társadalmi háttérre, vallási és egyéb meggyőződésre, fogyatékosságra, életkorra vagy szexuális irányultságra és identitásra való tekintet nélkül.

thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.
1113 Budapest, Daróci út 1-3., | Tel.: +36 1 505-9159 | Fax: +36 1 505-9101 | www.thyssenkrupp-presta.hu