Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A HUNTRACO Zrt. a világszerte ismert és elismert Caterpillar munkagépeinek, energiaipari és egyéb berendezéseinek magyarországi forgalmazója.
Széles termék- és szolgáltatás kínálatában a Caterpillar termékek mellett megtalálhatók a Massey Ferguson traktorok valamint más mezőgazdasági gépek és eszközök mellett a Selwood, az Ingersoll Rand és a Genie termékei egyaránt. A mintegy 150 főt foglalkoztató, a brit CP Holdings tulajdonában lévő társaság kiváló szakember-gárdájával országszerte 5 telephelyen szolgálja ki partnereit.

A HUNTRACO Zrt. budaörsi telephelyére keres

GÉPKEZELŐ – CATERPILLAR GÉPRAKTÁROS MUNKATÁRSAT

Új munkatársunk kiemelt feladatai:

  • eladásra váró építőipari és mezőgazdasági gépek és tartozékainak készletkezelése
  • beérkező gépek bevételezése, anyagjegyzék napló vezetése
  • gépek felkészítése átadásra
  • gépátadások lebonyolítása a budaörsi telephelyen
  • vidéki gépátadások műszaki és adminisztratív támogatása
  • gépszállítással kapcsolatos fuvarszervezések
  • EKAER igénylés

Jelentkezési feltételek:

  • műszaki, lehetőleg gépészeti középiskolai vagy technikusi végzettség
  • nehézgépkezelői jogosítvány
  • legalább alapfokú angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • felsőfokú szakmai végzettség
  • mezőgazdasági vagy építőipari munkagépekkel kapcsolatos szakmai gyakorlat
  • munkagépkezelői szakképzettség
  • CRM rendszer-használati tapasztalatok

    A társaság új munkatársunk tevékenységéhez a szükséges mobil eszközöket biztosítja, színvonalas munkáját versenyképes alapbérrel és teljesítményarányos bónusszal ismeri el.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budaörs

Jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gomb segítségével küldheti el, 2017. október 09-ig.
A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Huntraco Zrt. >
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Gépkezelő - Caterpillar Gépraktáros Munkatárs
  • Hirdető cég: Huntraco Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Budaörs
  • Feladatok: eladásra váró építőipari és mezőgazdasági gépek és tartozékainak készletkezelése beérkező gépek bevételezése, anyagjegyzék napló vezetése gépek felkészítése átadásra gépátadások lebonyolítása a budaörsi telephelyen vidéki gépátadások műszaki és adminisztratív támogatása gépszállítással kapcsolatos fuvarszervezések EKAER igénylés
  • Elvárások: műszaki, lehetőleg gépészeti középiskolai vagy technikusi végzettség nehézgépkezelői jogosítvány legalább alapfokú angol nyelvismeret B kategóriás jogosítvány felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-10-15