Budapesti Nagybani Piac Zrt.
Munkatársat keresünk

Gépkezelő

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

  • A Budapesti Nagybani Piac Zrt.
  • gépkezelői munkakörbe munkatársat keres, aki „C” kategóriás jogosítvánnyal, OKJ-s nehéz-gépkezelői, vagy építő- és anyagmozgató gépkezelői szakképesítéssel rendelkezik. Szakmai tapasztalat szükséges.
  • A jelentkezéshez csatolni kell: szakmai önéletrajzot; szakképesítést igazoló oklevél másolatát
  • A jelentkezéseket legkésőbb 2020. november 15-ig. .Bővebb felvilágosítás a 421-36-05-ös telefonszámon kérhető.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • „C” kategóriás jogosítvány, OKJ-s nehéz-gépkezelői, vagy építő- és anyagmozgató gépkezelői szakképesítés Szakmai tapasztalat szükséges.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Előnyt jelent, ha vezetőüléses targonca vezetésére jogosító engedéllyel is rendelkezik.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1239 Budapest, Nagykőrösi út 353.

Egyéb juttatások:

cafeteria

  • fényképes önéletrajz megküldése